Sadece bir tık uzağınızdayız

iPhone’unuzda yaşadığınız her sorunu çözmek için buradayız. Uzman ekibimiz, en son teknolojiyi kullanarak cihazınızı en iyi şekilde tamir ediyor. 

Siz de iPhone deneyiminizin keyfini çıkarın!

- iPhone Kuşadası

Uzman Ekip

Tecrübeli ve Uzman Ekibimiz

iPhone Kuşadası

Liman Caddesinde Servis

Orijinal Parça

Kaliteye Verdiğimiz Önem

Hızlı Servis

Zamanınız Değerlidir

iPhone. Titanyumdan yaratıldı.

iPhone 15 Pro havacılık ve uzay endüstrisi standartlarında titanyum tasarıma sahip ilk iPhone. Öyle ki, Mars görevlerindeki uzay araçlarında da aynı alaşım kullanılıyor.

Check Out The Class

Forging Class

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis.

Sharpening Class

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis.

Carving Class

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis.

Workshop Schedule

Vestibulum vulputate maximus nibh, a dignissim mauris consequat eget. Sed id gravida dui. Aenean eu metus a justo lacinia posuere. Phasellus auctor blandit turpis, lacinia sodales sapien placerat eget.

What They Said About Bladeworks

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus.

- Best Workshop

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec.

Juelian Grace

Hobbyist

- Great Experience

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec.

Edward Smith

Hobbyist

Our Forging Process

Suspendisse id nulla tristique, scelerisque magna non, ullamcorper nisl. Donec ornare mattis consectetur. Ut nec lacus vitae elit euismod faucibus. Curabitur ac lectus lorem. Mauris suscipit libero nec eros sagittis ultrices.

Etiam nec fringilla nulla. Proin a justo dignissim, aliquet nisl id, pulvinar nisl. Morbi et faucibus tortor. Integer nec quam tortor. Etiam sit amet massa posuere, dapibus ex eget, mollis nisl. Etiam pellentesque porttitor consectetur.

Begin at (1800F-2000F) and reduce the heat as I get closer to shape.

Slow heat to 1475F-1525F, soak if necessary and fully quench in pre-heated quench specific oil.

The first cycle is a "snap temper" at 375F for 1 hour. Subsequent tempering is done at temperatures between 400F-500F depending on the desired hardness of the piece.

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast

Stories Around Us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

iPhone 12 Ekran Değişimi – Kuşadası iPhone Servisi

iPhone 12 Ekran Değişimi – Kuşadası iPhone Servisi Kuşadası iPhone servisimiz karşılaştığınız tüm sorunları çözmek için Kuşadası’nda hizmet vermektedir. Bunun gibi daha birçok sorunla karşılaşabilirsiniz. Yapmanız gereken Müşteri Temsilcinizi : 0555 287 81 73 aramak. En Çok Karşılaşılan iPhone 12 arızalarını kısaca şöyle özetleyebiliriz: * iPhone 12 açılmıyor veya başlatılmıyor olabilir. * iPhone 12 çok […]

iPhone 15 Ekran Değişimi – Kuşadası iPhone Servisi

iPhone 15 Ekran Değişimi – Kuşadası iPhone Servisi iPhone 15 ekran değişimi hakkında merak edilenler ve en iyi hizmeti nereden alabileceğiniz hakkında bilgi almak için doğru yerdesiniz! Kuşadası iPhone servisimiz karşılaştığınız tüm sorunları çözmek için Kuşadası’nda hizmet vermektedir. Bunun gibi daha birçok sorunla karşılaşabilirsiniz. Yapmanız gereken Müşteri Temsilcinizi : 0555 287 81 73 aramak. iPhone […]

iPhone 15 Pro Ekran Değişimi – Kuşadası iPhone Servisi

iPhone 15 Pro Ekran Değişimi – Kuşadası iPhone Servisi iPhone 15 Pro ekran değişimi hakkında merak edilenler ve en iyi hizmeti nereden alabileceğiniz hakkında bilgi almak için doğru yerdesiniz! Kuşadası iPhone servisimiz karşılaştığınız tüm sorunları çözmek için Kuşadası’nda hizmet vermektedir. Bunun gibi daha birçok sorunla karşılaşabilirsiniz. Yapmanız gereken Müşteri Temsilcinizi : 0555 287 81 73 […]

Get In Touch
with us

Our Contact List :

Email & Address :